O firmie

Firma Eukom-Cabling Sp. z o.o. powstała w Warszawie w końcu 1996 roku jako kontynuacja firmy ERTI S.A. działającej w branży elektroniczno-informatycznej na rynku francuskim od 1989 roku.
W związku z szybko rozwijającym się rynkiem informatyczno-telekomunikacyjnym od początku działalności nastawiliśmy się na specjalizację w dziedzinie okablowania systemów służących głównie do transmisji danych.
Do grona naszych stałych Klientów zaliczamy instalatorów i integratorów sieci komputerowych i telekomunikacyjnych, producentów urządzeń aktywnych i terminali, operatorów telefonii komórkowej i stacyjnej oraz użytkowników automatyki przemysłowej.
Stały potencjał firmy oraz ciągłe poszerzanie oferty pozwala nam liczyć na dalszy dynamiczny rozwój.

Realizujemy na zamówienie nastepujace typy przewodów:

  • wielożyłowe telekomunikacyjne i komputerowe
  • patchcordy krosujące
  • przewody do systemów - IBM Cabling System , ACS , SCQ Quante/Pouyet , LSA Krone
  • kable koncentryczne , antenowe
  • kable nietypowe

a w technice transmisji światłowodowej:

  • patchcordy i pigataile
  • wykonujemy również usługi wklejania lub spawania złączy światłowodowych bezpośrednio w obiektach.

Wykonujemy kable z materiałów własnych lub powierzonych, według wskazówek i życzeń klienta, począwszy od prostych schematów a skończywszy na najbardziej nietypowych konfiguracjach. Gwarantujemy wysoką jakość usług, opartą na wieloletnim doświadczeniu i rzetelności naszych pracowników oraz profesjonalnie wyposażonej pracowni. Oferujemy bardzo szybkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy przekonani, ze na naszych stronach znajdziecie Państwo kable lub usługę, której poszukujecie, co pozwoli nam zaliczyć Waszą firme do grona naszych stałych klientów.